חדרי תינוקות בייביז בנמל

חנות קונספט ייחודית וחדשה לעיצוב חדרי ילדים ותינוקות

חדרי תינוקות בייביז בנמל

בייביז היא חנות קונספט ייחודית וחדשה בישראל שמטרתה לתת מענה לזוגות צעירים מעודכנים שחולמים על חדר תינוקות ו/או ילדים מעוצב מא' עד ת'.

כשפנו אלי לראשונה בעלי החנות שלום מיכאלשוילי, ענבל שלוי, עדי הימלבלוי ושימי שרגא וסיפרו לי על הרעיון, התחברתי אליו מהרגע הראשון. הרעיון דיבר אלי ונגע בי בכמה רמות ורבדים: כמעצבת פנים שמעריכה את החשיבות של עיצוב וסטייליניג בכל חלל בבית, כאמא לשניים שתכננה ועיצבה את חדרי התינוקות והילדים של בני יהונתן (7) ובתי מיה (4) ונאלצה לשוטט בחנויות רבות ברחבי הארץ והאינטרנט כדי למצוא את הריהוט והאבזור המתאים לעיצוב החדר וכמי שבדיוק שבוע קודם גילתה שהיא בהריון עם בתי השלישית גילי (1) הנושא הפך רלוונטי מתמיד.

במסגרת הפרויקט, עיצבתי חדרי תינוקות וילדים בסגנונות ונושאים שונים; מודרני, רומנטי, "נוטיקל"/ים, רטרו אחים וכו'. העיצוב כלל תכנון של הריהוט והנגרות, בחירת הטפטים, מדבקות הקיר, הכריות, המצעים, המנורות, השטיחים, האהילים, התמונות ושאר האקססוריז עד הפרט האחרון, הדברים שחייבים והדברים שמוסיפים אווירה, סטייל ויופי. 

הרעיון הוא, שהורים יכולים להגיע, לראות, לאהוב ולקנות את החדר כמו שהוא בתצוגה, "as is".  או לבצע שינויים ולהחליף ריהוט, טפט, שטיח וכדו' ולעצב חדר מקורי ממגוון המוצרים והריהוט הקיים. כך חוסכים זמן על חיפושים, נסיעות והתלבטויות בין שלל החנויות והמוצרים.

עוד